Norken pub

+421 911 774 388

Niečo o pive - našej pýche:

Ako jedna z mála prevádzok na Slovensku skladujeme pivo v pivničných priestoroch v sudovni! Tu pri konštantnej teplote nechávame pivo odležať a následne ho dochladené čapujeme. Hygiena a starostlivosť o výčapné zariadenie je samozrejmosťou! Aby sme sa odlíšili od prevádzok bežného štandardu, zvolili sme ponuku českých pív, u ktorých vždy bola, je a bude technológia výroby a kvalita výsledného produktu dosiahnutá tradičným spôsobom, nie v cylindrokónických urýchľovacích tankoch. Ak sa chcete o pivách, ktoré u nás čapujeme dozvedieť viac, kliknite na www.svetceskehopiva.sk. Zo širokého sortimentu ponúkame vždy päť druhov píva (viď aktuálna ponuka) rôznej stupňovitosti v závislosti od ročného obdobia. V lete pivá slabšie, iskrivejšie, a v zimnom období opačne, pivá silnejšie, plnšie.

Niečo o jedle:

Ponuka jednoduchých, ale chutných poživatín je vybraná a pripravovaná výhradne z čerstvých surovín. Všetky jedlá pripravuje osobne majiteľ. Vychytávkou sú Norkenburger a Norkenov puk. Gurmánsky zaujímavé sú víkendové akcie, kedy pripravujeme rôzne špeciality , ako pečené kolená, pečené rebrá, grilovaná hydina, divinový guláš, huspenina a iné a to všetko v štýle ala Norken!
O všetkom sa vždy včas dozviete na našej webovej stránke v sekcii Aktuality!

O nás:

Norken pub otvoril svoje brány 8.septembra v roku 2007, pod vedením bývalého brankára Slovana Bratislava - Pavla Norovského. Prezývka NORKEN, vznikla podľa vzoru reprezentačného hokejového brankára Švédska Holmqvista, ktorého spoluhráči prezývali Honken.
Vytvorili sme prevádzku s typickým pubovým interiérom doplneným športovou tématikou, so zameraním na ponuku kvalitných pív, dobrých jedál a sledovanie športových podujatí. Obslužné priestory tvoria dve miestnosti, každá s kapacitou 30 stoličiek, obe sú vybavené núteným vetraním. Súčasťou je i letná terasa vo dvore objektu. Prevádzka pubu je nefajčiarska.
U nás si môžete vychutnať päť čapovaných českých tradičných pív, domácky pripravované jedlá, slovenské akostné vína a slušný sortiment nealko a alkoholických nápojov. Príjemné prostredie dopĺňa hudba 80-tych rokov.

foto_onas foto_onas foto_onas foto_onas

Copyright © 2012-2015 Norken pub. All rights reserved.
web by AJARS

Vstúpiť do
NORKEN
komunity!

norken facebook